Plastikalused

Plastikalused

Pakume laia valikut plastikaluseid alustades kergalustest, mis on mõeldud kergemate kaupade liigutamiseks põrandal kuni alusteni, mis on tugevdatud ning mõeldud riiulisse või hoopiski toiduainetesertifikaadiga ning lubavat otsest kokkupuudet toiduga. 

 

Kui toiduainetesertifikaat pole vajalik (otsest kokkupuudet pole) ning hügieeniline sertifikaat on piisav (toiduaineid võib vedada näiteks kastides aluse peal), tekib võimalus optimeerida alustega seotud kulusid.

 

Kui ei leia meie lehel olevast valikust sobivat toodet, võtke kindlasti ühendust, leiame koostöös sobiva lahenduse: 6 235 570.

 

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Plastikalused "Food" - sertifikaadiga

Antud plastikalus on sobilik toiduainete ladustamiseks ning transpordiks. Tänu oma siledale ladustamispinnasele on aluseid lihtne puhastada. 

Tootekood: 22910 ,   Tarneaeg: Küsi täpsustust
72,00 €
Plastikalused "Food"- sertifikaadita

Antud plastikalus on sobilik toiduainete ladustamiseks ning transpordiks. Tänu oma siledale ladustamispinnasele on aluseid lihtne puhastada. Kaalutaluvus liigutamisel kuni 1500 kg. (ühtlase kaalujaotuse printsiibi järgi).

Tootekood: 22900
48,00 €
Plastikalused LIGHTWEIGHT

Meie kerged plastikalused saab ruumi säästu eesmärgil panna üksteise sisse(alusele mahub 50 tk.). Vaatamata aluste kergusele (6,8 kg) suudavad need kanda suurt raskust (kuni 700 kg ühtlase jaotuse printsiibil). Sobilikud ülemaailmseks transpordiks.

Värvus: Must

 NB!Plastikalused kannatavad temperatuuri +40 kuni -20.

Tootekood: 22 900
10,32 €
Plastikalused MEDIUM

MEDIUM plastikalused on parema kaalu ja löögitaluvusega, kui LIGHTWEIGHT alused.

Tootmisel kasutatakse kõrgekvaliteedilist plastikut,mis on kriimustuskindel.

Sobib suurepäraselt ülemaailmseks transpordiks.

Värvus:Must

NB!Plastikalused kannatavad temperatuuri +40 kuni -20.

Tootekood: 22 900
48,36 €